خرید اینترنتی با پی پال (PayPal)

خرید با پی پال (PayPal) با تلفظ صحیح پِی پَل، یکی از معتبر‌ترین درگاه‌های پرداخت آنلاین در دنیا می‌باشد که سایت‌های زیادی در دنیا، از درگاه پی پال برای سایت خود استفاده می‌کنند. با این حال به دلیل تحریم‌های موجود، ایرانیان قادر به استفاده از خدمات پی پال نیستند، اما از طریق سایت هیگزیوم این امکان در اختیار شما گذاشته شده است تا بتوانید خریدهای آنلاین خود را از طریق ما به شکلی راحت و در کمترین زمان انجام دهید.

ثبت سفارش

از چه سایت‌هایی می‌توان با پی پال خرید کرد؟

به یاد داشته باشید که می‌توانید بجز مورادی که در ادامه ذکر شده است، از سایت‌هایی که سرویس پی پال را پشتیبانی می‌کنند، می‌توانیم از آن‌ها خرید نماییم و سفارش شما را انجام دهیم.

  • خرید کالاهای دیجیتالی
  • خرید کالاهای فیزیکی (بجز مقصد ایران امکان پذیر نیست)
  • پرداخت هزینه‌ی کلاس‌ها و دوره‌های بین المللی
  • ارسال پول به دیگران در سراسر دنیا
  • رید از ، Airbnb، Facebook، eBay، Etsy ….
  • و خرید از تمامی سایت‌هایی که از پی پال پشتیبانی می‌کنند

ثبت سفارش

چگونه بدون حساب پی پال خرید کنم؟

همانطور که می‌دانید، برای خرید آنلاین از سایت‌های خارجی، باید حسابی مانند پی پال داشته باشید تا بتوانید به راحتی خرید کنید. اما راه حل ساده‌ای وجود دارد که بتوانید بدون داشتن حساب پی پال از سایت‌های مختلفی که، پرداخت پی پال پشتیبانی می‌کنند، خرید خود را انجام دهید. برای این کار، می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید و ما خریدتان را به راحتی و در کمترین زمان انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید درخواست خود را برای خریدهایی که از طریق پی پال هستند را از طریق فرم زیر، برای ما ارسال کنید. لازم به ذکر است که، مطمئن شوید از سایت فروشنده می‌توان با پی پال خرید کرد. در ادامه پس از تکمیل کردن فرم سفارش با شما درتماس هستیم که بتوانیم پرداخت را بجای شما انجام دهیم.

ثبت سفارش

سفارش پی پال خود را ثبت کنید

فرم ثبت سفارش