خرید بسته هاست

راهنمای خرید بسته هاست و وب سایت

خرید بسته هاست و دامنه تخفیفی

برای خرید بسته‌‌های ویژه که در منوی سایت قرار دارد، می‌توانید به بسته های ویژه هاست و دامنه مراجعه کنید و بسته‌ی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
در این راستا، ما این آموزشی را برای شما آماده کرده‌ایم تا هرگونه ابهامی را برطرف کنیم. چنانچه سوالی دارید، می‌توانید از طریق گفتگوی زنده سایت که در پایین صفحه قرار دارد با ما در تماس باشید.

۱. ابتدا برای خرید بسته هاست یکی از بسته‌های مورد نظر را انتخاب کرده و روی «سفارش دهید»، کلیک کنید. ما به عنوان مثال، بسته دامنه‌ی .com را انتخاب می‌کنیم.

خرید بسته هاست

۲. نام دامنه‌ای که قصد ثبت آن را دارید، در کادر مورد نظر تایپ کنید و از قسمت سمت چپ، یکی از پسوند‌های دامنه com، blog، info یا me را انتخاب کنید. سپس روی «بررسی» کلیک کنید تا وضعیت آزاد بودن دامنه بررسی شود.

خرید بسته هاست

۳. پس از بررسی نام دامنه، نشان داده می‌شود که آیا دامنه آزاد است یا خیر. از آنجا که برای دامنه‌ی .com جستجو کرده‌ایم و می‌خواهیم آن را با تخفیف ویژه خریداری کنیم، روی دکمه‌ی «افزودن» .com کلیک کنید. سپس به انتهای صفحه رفته و روی دکمه‌ی «ادامه» کلیک کنید.

۴. در صفحه‌ی «شکل محصول»، می‌توانید مشخصات هاستینگ خود را ببینید. «دوره‌ی پرداخت هاستینگ»، به‌صورت پیش‌فرض روی سه ماهه تنظیم شده است. شما می‌توانید این مقدار را به شش ماهه و یا یک ساله نیز تغییر دهید. پس از انتخاب دوره‌ی پرداخت از خرید بسته هاست روی دکمه‌ی «ادامه» کلیک کنید.

۵. در قسمت پیکره بندی دامنه‌ها، می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی افزودنی‌ها، درخواست کنید که مشخصات شما در Whois نمایش داده نشود. این گزینه اختیاری است. حال روی «ادامه» کلیک کنید.

۶. در قسمت مرور و پرداخت نهایی، می‌توانید محصولات و یا تنظیمات انتخاب شده را مشاهده کنید. همانطور که میبینید، قیمت ثبت دامنه .com ۱۳۶ هزار تومان می‌باشد که با این تخفیف ویژه، ۱۰۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. در صورت نیاز، می‌توانید از گزینه‌های ویرایش و حذف نیز استفاده کنید. پس از بررسی نهایی، روی دکمه‌ی «پرداخت نهایی» کلیک کنید.

خرید بسته هاست

۷. در صفحه‌ی «تکمیل سفارش»، مشخصات خود را به‌صورت کامل وارد کنید و یک رمز عبور مطمئن انتخاب کنید. سپس روی دکمه‌ی «تکمیل سفارش» کلیک کنید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید.

۸. پس از پرداخت، سفارش شما در همان لحظه فعال می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای خرید بسته‌‌های ویژه که در منوی سایت قرار دارد، می‌توانید به بسته های ویژه هاست و دامنه مراجعه کنید و بسته‌ی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *