ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس

آموزش ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس (پست گذاری در وردپرس)

ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس

ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس در یکی از نسخه‌های اخیر وردپرس رونمایی شد. اگر با ویرایشگر کلاسیک یا همان ویرایشگر قدیمی وردپرس کار کرده باشید، شاید در نگاه اول، کار با ویرایشکر وردپرس گوتنبرگ برای شما کاری دشوار باشد. اما ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس دارای ویژگی‌های بسیار پیشرفته‌تری می‌باشد و با طراحی ساده و کاربردی، استفاده از آن را آسان کرده. استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ در وقت و انرژی شما تا حد زیادی صرفه‌جویی می‌کند و لذت بیشتری را هنگام نوشتن یک پست به شما می‌بخشد.

افزودن پست در وردپرس

آیا قصد دارید پست جدیدی در وردپرس بگذارید یا می‌خواهید با تمامی امکانات پست گذاری در وردپرس، آشنا شوید؟ در این آموزشی از هیگزیوم، شما را با تمام امکانات پست‌گذاری در وردپرس آشنا می‌کنیم.

درحالیکه عده‌ای فکر می‌کنند که گذاشتن یک پست در وردپرس کار راحتی می‌باشد، ممکن است برای بسیاری از افراد مبتدی، کاری پیچیده به نظر بیاید.

البته نا گفته نماند که حتا کسانی که با پست گذاری در وردپرس کاملا آشنا هستند، با امکانات و ویژگی‌هایی روبرو می‌شوند که تا آن لحظه، از وجود آن‌ها بی اطلاع بودند. در این آموزش مقدماتی، به شما کمک می‌کنیم تا اولین پست خود در وردپرس را بگذارید و اینکه چطور از تمامی امکانات ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس استفاده کنید.

استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس

در دسامبر ۲۰۱۸، وردپرس یک ویرایشگر پیشرفته برای وردپرس معرفی کرد که به نام ویرایشگر گوتنبرگ شناخته می شود. این ویرایشگر، بسیار ساده و منظم است، اما بیشتر از آنچه که به نظر می‌آید، کارایی دارد.

افزودن پست جدید

اول از هر چیز باید وارد داشبورد وب سایت وردپرس خود شوید و از نوار کنار سایت،  موس را روی Posts نگه دارید و روی Add New کلیک کنید.

ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *