افزونه Yoast SEO

نحوه‌ی استفاده از افزونه Yoast SEO در وردپرس (مبتدی)

آموزش افزونه Yoast SEO (یواست سئو)

افزونه Yoast SEO (یواست سئو) یک افزونه محبوب در وردپرس است. هر سایت وردپرسی، به یک افزونه SEO نیاز دارد و زمانیکه صحبت از افزونه‌های SEO می‌شود، محبوب‌ترین افزونه در این زمینه، افزونه Yoast SEO (یواست سئو) می‌باشد. با نصب این افزونه، بهینه‌سازی سایت شما کاری آسان می‌شود که مدیریت آن، با امکاناتی که این افزونه دارد، به مراتب آسان‌تر می‌شود.

با اینکه این افزونه رابط کاربری ساده و دوستانه‌ای دارد، اما شاید به کمکی راهنمایی و کمک نیاز داشته باشید تا به درستی کار خود را شروع کنید.

در هیگزیوم قصد داریم به شما آموزش کاملی از این افزونه را به شما آموزش دهیدم، اما به دلیل کامل بودن این آموزشی، آن را به دو بخش مبتدی و پیشرفته تقسیم می‌کنیم

۱) راهنمای مبتدی افزونه Yoast SEO:

چنانچه برای بار اول است که این افزونه را نصب می‌کنید و یا یک کاربر عادی هستید، باید از این قسمت شروع کنید تا با محیط این افزونه و امکانات و تنظیمات اولیه‌ی آن آشنا شوید.

۲) راهنمای پیشرفته افزونه Yoast SEO:

در این بخش، به آموزش محتوای پیشرفته مانند متغیرهای عنوان یا مِتا، برچسب‌های noindex و دیگر موارد می‌پردازیم. چنانچه تجربه‌ی استفاده از این افزونه را دارید، ممکن است با قسمت‌هایی در این بخش آشنا شوید که به نفع شما باشد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *